DÜNYACA ÜNLÜ SPORCULAR ASFA GENÇLİKLE BULUŞTU ‘HEP BİRLİKTE SPOR’A BAĞLAN DEDİK’

Asfa Gençlik ve Spor Kulübü ile Gençlik ve Spor Bakanlığımız işbirliği ve Etimesgut Belediyemizin destekleriyle ‘’Spor’a Bağlan Projemiz’’ kapsamında ‘’Spor Ahlakı ve Fanatizm’’ konulu Panelimiz çok başarılı ve etkili bir şekilde gönüllerde iz bıraktı.

Panelistlerimiz Süper Sport Dünya Şampiyonu Kenan SOFUOĞLU, Güreş Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Taha AKGÜL, Taekwondo Olimpiyat İkincisi ve Dünya Şampiyonu Bahri TANRIKULU, Bilek Güreşi Dünya Şampiyonu Engin TERZİ ve Atlı Okçuluk Dünya Şampiyonu Alperen ALKAN ile gerçekleştirilen samimi sohbet esnasında hem duygulu hem de keyifli anlar yaşandı.

Konuklarımız, şampiyonluk serüvenlerini anlatırken başarıya giden yolun kolay olmadığını, bu uğurda çok çalışmak ve fedakârlıklarda bulunmak gerektiğini ifade ettiler.

Hayatlarındaki bir çok zorluğa rağmen Çalışma ve sabırlarının karşılığını aldıklarını ifade eden şampiyonlarımız, duruş ile birlikte çok çalışmanın işin anahtarı olduğunu ifade ettiler.

Olimpiyat ve Dünya şampiyonarının konuk olduğu programın görüntülerine Asfa Ferda Koleji Youtube sayfasından ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Programımıza teşrif eden Bürokratlarımız tarafından Olimpiyat ve Dünya Şampiyonlarımıza takdim edilen plaket ve hediyelerin ardından aile fotoğrafı çekildi.

Özellikle panelimize katılan çok sayıda öğrenci ve misafirimizin program sonrası Olimpiyat ve Dünya Şampiyonlarımız ile fotoğraf çektirmek istemeleri ile bu programların tekrarlanması gerçeğini ortaya koydu.

‘’Spor Ahlakı ve Fanatizm’’ konu başlığı altında Asfa Ferda Koleji tarafından organize edilen Panel, amacına uygun olarak sunulmuş, katılan tüm misafirler tarafından takdir toplamış ve olumlu  izlenimler bırakmıştır.